dmb-partner-zatari-logo

Zatari Law Firm

for Consultation and Training

 

Şam’ın en saygın hukuk bürolarından biri olan Zatari Hukuk Bürosu ile imzaladığımız İşbirliği Anlaşması kapsamında firmalar birbirlerinin ve müvekkillerinin ilgili ülkelerdeki hukuki ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

2002 yılında Suriye Şam şehrinde kurulan Zatari Law Firm, alanında yetkin ve tecrübesiyle öne çıkan avukatlarıyla global çapta avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.  Ulusal ve uluslararası müvekkillerine en doğru hukuki çözümlere ulaşmalarını sağlama amacı taşıyan ofis, 2015 tarihinde İstanbul operasyonlarına başlangıç vermiştir.

Arapça ve İngilizce dillerinde hizmet sağlayan ofis, geleneksel avukatlık işlerinin dışında iş dünyasındaki gelişmeler ve taleplere paralel olarak müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Yeminli Tercüme, Dış Mali Denetim ve Vergi Hukuku alanında hizmetler sunmaya başlamıştır.

 

 Bin Suwaidan Advocates

& Legal Consultants

Dubai’nin en saygın hukuk bürolarından biri olan Bin Suwaidan Advocates & Legal Consultants ile imzaladığımız İş Birliği Anlaşması kapsamında bürolar birbirlerinin ve müvekkillerinin ilgili ülkelerdeki hukuki ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemişlerdir.

Bin Suwaidan Advocates & Legal Consultants, 1997 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde kurulmuş, akabinde Abu Dhabi şehrindeki ofislerini operasyona geçirmiş sonrasında ise ülke sınırlarının da ötesine taşınarak Mısır’ın Kahire şehrinde ve Sudan’ın Hartum şehrinde şube açmışlardır. 

Hukukun her alanında hizmet veren ofis, özellikle Dubai Uluslararası Finans Merkezi nezdindeki tahkim uyuşmazlıklarıyla ilgilenmekte ve bunların yanı sıra marka-patent, sözleşmeler hukuku, e-ticaret hukuku, birleşme-devralma hukuku alanlarında çalışmalar yürütmektedir. 

dmb-partner-bin-suwadianlogo
AFYOUNİ LEGAL CONSULTANT

Afyouni

Legal Consultant

Şam’ın en saygın hukuk bürolarından biri olan Afyouni Hukuk Bürosu ile imzaladığımız iş birliği Anlaşması kapsamında firmalar birbirinin ve müvekkillerinin ilgili ülkelerdeki hukuki ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

2000 yılında Suriye’nin Şam şehrinde kurulan Afyouni Hukuk Bürosu, alanında yetkin ve tecrübesiyle öne çıkan avukatları ile global çapta avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Ulusal ve uluslararası müvekkillerine en doğru hukuki çözümlere ulaşmalarını sağlamak amacı taşıyan ofis, 2014 yılında İstanbul ofislerini açmış ve operasyonlarına başlamışlardır.

Arapça ve İngilizce dillerinde hizmet veren ofis, geleneksel avukatlık işlerinin dışında iş dünyasındaki gelişmelere ve taleplere paralel olarak müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Dış Mali Denetim, Vergi Hukuku ve Yeminli Tercüme alanında hizmetlerine devam etmektedir.

Avukatlarımıza Danışmak İçin
İletişime Geç!

Sohbeti Aç
Yardıma mı ihtyiacınız var?
Canlı İletişim
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz