Ticaret ve Şirketler Hukuku

DMB Partners olarak, Şirketler Hukuku alanında Şirket kuruluşundan tasfiyesine kadar, konkordato ve iflas süreçleri de dahil olmak üzere çeşitli aşamalarda yerli ve yabancı müvekkillerimize danışmanlık ve vekillik hizmetleri sağlamaktayız. Bu kapsamda, şirket kuruluş işlemleri, ana sözleşme hazırlanması, birleşme ve ayrılma işlemlerinin yanı sıra deneyimli ekibimizle genel kurul hazırlıkları, yönetim kurulu karar taslakları, hisse devir sözleşmelerinin hazırlanması gibi konularda danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Şirketler Hukukukundaki hizmetlerimiz kurumsal yönetim, işlem denetimi, yönetim kurulu, ortaklar kurulu ve genel kurul işlemleri, ticari sözleşme ve işlemler, işçi ve diğer çalışanlarla ilişkiler, acente ve distribütörlük ilişkileri, fikri ve sınai mülkiyete tabi varlıklar gibi farklı konuları da kapsamaktadır.

Danışmanlık faaliyetimiz ise genel anlamıyla bu alanda uygulamaya giren güncel değişiklikler konusunda bilgilendirmek ve yeni mevzuata uyumlu hale gelmelerine yardımcı olmak, güncel yargı kararları doğrultusunda bilgilenmelerini sağlamaktır.

Sohbeti Aç
Yardıma mı ihtyiacınız var?
Canlı İletişim
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz